Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čtvero živlů kolem nás a v nás

 Umělecká dílna  " Čtvero živlů kolem nás a v nás"

11. 7. - 12. 7 2015

(začátek sobota dopoledne - konec neděle odpoledne)

 Víkendový artefiletický zážitkový seminář v příjemném prostředí chalupy s krásnou zahradou a okolním lesem.

 Golčův Jeníkov

 

the-4-elements-the-four-elements-28629776-800-589.png

 

Umělecká dílna nabízí prostor pro vlastní sebepoznání, výměny zkušeností s dalšími lidmi,  rozvíjení všech složek osobnosti a všech smyslů za pomoci různých uměleckých technik a her.

Prostřednictvím těmto seminářů je možné získat nový pohled nejen na sebe samého, ale i na své okolí. Rozvíjí tvořivost, sebedůvěru, fantazii, umění spolupráce a tolerance k druhým.

 

Cena: 1500.- Kč (včetně výtvarného materiálu)


Počet míst je omezen, proto prosím posílejte REZERVACE DO 6. 7. 2015 na e-mail: jan.zimmer@seznam.cz.

 

Rezervace je závazná po odeslání přihlášky a zaplacení kurzovného na účet:

2000294335/ 2010

(do zprávy pro příjemce uveďte svoje jméno)

 

Děkuji a těším se na Vás

Jan

 

Přečtěte si prosím pozorně postup pro přihlášení se na seminář – je třeba:
1.Stáhnout si přihlášku na akci, vyplnit ji a poslat na jan.zimmer@seznam.cz . Pokud by se vám náhodou nedařilo ji stáhnout, je možné si o ni mailem napsat na výše uvedenou adresu.


2.Po obdržení přihlášky Vám odpovím, zda jsou ještě volná místa; v případě že ano, bude pro závaznou rezervaci místa nutné zaplatit kurzovné.


3.Teprve zaplacením kurzovného dochází k rezervaci místa na semináři! Po zaplacení kurzovného Vám bude během 3 dnů zasláno potvrzení o zařazení na seminář. Je také možné místo nerezervovat, zavolat na mé telefonní číslo několik dnů začátkem akce a zjistit, zda ještě jsou volná místa. Nicméně vzhledem k tomu, že semináře jsou nejednou předem vyprodané, doporučuji zvážit možnost rezervace.


Prosím, posílejte kurzovné pouze pokud jste se ujistili že jsou volná místa! Ušetříte tak sobě i mně čas a peníze při posílání přebytečných plateb tam a zase zpátky.


Při odesílání nezapomeňte prosím uvést své jméno (v případě že posíláte z účtu vedeného na jiné jméno nebo pokud vkládáte hotovost v bance) - bez toho nebude možné platbu identifikovat.