Jdi na obsah Jdi na menu
 


Draci

Umělecká dílna  "Draci"

25. 7. - 26. 7 2015

(začátek pátek večer/ sobota dopoledne - konec neděle odpoledne)

Artefiletický zážitkový seminář

 Lubno u Frýdlantu nad Ostravicí

 

dragon-science.jpg

 

Umělecká dílna nabízí intenzivní a velmi pestrý prostor pro vlastní sebepoznání, výměnu zkušeností s dalšími lidmi, vyzkoušet si všechny možné umělecké obory, poslechnout si například dávné příběhy, povídat si o nich, přemýšlet i meditovat....

Tato umělecká dílna bude o dracích a nejen o nich. Zmapujeme si, co vlastně dračí síla znamenala od věků, co znamená pro nás, prožijeme si tyto síly v nás přes divadlo, hudbu, mluvené slovo a mnoho dalších technik a interaktivních her.

Hlavními hnacími silami dílny budou vědomí, kreativita, prožitek a nesmí chybět humor.

Tento seminář vás "nabije" na hodně dlouhou dobu, přinese do života spoustu příjemných setkání, přinese nové impulsy do života i do hloubky poučí...
Záleží jen na vás, co hledáte... :-)

 

Cena: 1500.- Kč (včetně výtvarného materiálu)


Počet míst je omezen, proto prosím posílejte REZERVACE DO 20. 7. 2015 na e-mail: jan.zimmer@seznam.cz.

Přihláška na seminář

Rezervace je závazná po odeslání přihlášky a zaplacení kurzovného na účet:

2000294335/ 2010

(do zprávy pro příjemce uveďte svoje jméno)

 

Děkuji a těším se na Vás

Jan

 

Přečtěte si prosím pozorně postup pro přihlášení se na seminář – je třeba:
1.Stáhnout si přihlášku na akci, vyplnit ji a poslat na jan.zimmer@seznam.cz . Pokud by se vám náhodou nedařilo ji stáhnout, je možné si o ni mailem napsat na výše uvedenou adresu.


2.Po obdržení přihlášky Vám odpovím, zda jsou ještě volná místa; v případě že ano, bude pro závaznou rezervaci místa nutné zaplatit kurzovné.


3.Teprve zaplacením kurzovného dochází k rezervaci místa na semináři! Po zaplacení kurzovného Vám bude během 3 dnů zasláno potvrzení o zařazení na seminář. Je také možné místo nerezervovat, zavolat na mé telefonní číslo několik dnů začátkem akce a zjistit, zda ještě jsou volná místa. Nicméně vzhledem k tomu, že semináře jsou nejednou předem vyprodané, doporučuji zvážit možnost rezervace.


Prosím, posílejte kurzovné pouze pokud jste se ujistili že jsou volná místa! Ušetříte tak sobě i mně čas a peníze při posílání přebytečných plateb tam a zase zpátky.


Při odesílání nezapomeňte prosím uvést své jméno (v případě že posíláte z účtu vedeného na jiné jméno nebo pokud vkládáte hotovost v bance) - bez toho nebude možné platbu identifikovat.