Jdi na obsah Jdi na menu
 


Praha alchymická - zážitkový seminář

Praha alchymická - zážitkový seminář

8. - 9. 8. 2015, 10 hodin - cca 19 hodin

Centrum Anafrée, Slezská 86, Praha 3 - Vinohrady

 

prague.jpg

 

O Královské cestě ví mnoho lidí. Méně známá je Alchymická cesta, po které se vydáme. Cestou budeme číst a odhalovat znamení zjevná i skrytá, prožívat jednotlivá místa, po kterých budeme procházet a zasazovat je do celistvé živoucí mozaiky, která v Praze existuje už mnoho staletí a ovlivňuje nejen život obyvatel a návštěvníků Prahy, ale i celé naší země.

V sobotu i v neděli navštívíme spoustu zajímavých míst a povíme si mnoho jejich příběhů. Podíváme se například, odkud a jak se měřila Praha, objevíme tajemství Malé Strany, Starého Města, Vyšehradu, stejně jako si povíme o významných osobnostech, které v Praze působily a mnoho dalších věcí na různých rovinách lidského vnímání....

 

Cena alchymická: 999.- Kč


Prosím posílejte REZERVACE DO 3. 8. 2015 na e-mail:   jan.zimmer@seznam.cz.

 

Přihláška na seminář

Rezervace je závazná po odeslání přihlášky a zaplacení kurzovného na účet:

2000294335/ 2010

(do zprávy pro příjemce uveďte svoje jméno)

 

Děkuji a těším se na Vás

Jan

 

Přečtěte si prosím pozorně postup pro přihlášení se na seminář – je třeba:
1.Stáhnout si přihlášku na akci, vyplnit ji a poslat na jan.zimmer@seznam.cz . Pokud by se vám náhodou nedařilo ji stáhnout, je možné si o ni mailem napsat na výše uvedenou adresu.


2.Po obdržení přihlášky Vám odpovím, zda jsou ještě volná místa; v případě že ano, bude pro závaznou rezervaci místa nutné zaplatit kurzovné.


3.Teprve zaplacením kurzovného dochází k rezervaci místa na semináři! Po zaplacení kurzovného Vám bude během 3 dnů zasláno potvrzení o zařazení na seminář. Je také možné místo nerezervovat, zavolat na mé telefonní číslo několik dnů začátkem akce a zjistit, zda ještě jsou volná místa. Nicméně vzhledem k tomu, že semináře jsou nejednou předem vyprodané, doporučuji zvážit možnost rezervace.


Prosím, posílejte kurzovné pouze pokud jste se ujistili že jsou volná místa! Ušetříte tak sobě i mně čas a peníze při posílání přebytečných plateb tam a zase zpátky.


Při odesílání nezapomeňte prosím uvést své jméno (v případě že posíláte z účtu vedeného na jiné jméno nebo pokud vkládáte hotovost v bance) - bez toho nebude možné platbu identifikovat.