Jdi na obsah Jdi na menu
 


Praha alchymická

29. 10. 2016

9:00 - cca. 18:00

Centrum Anafrée, Slezská 86, Praha 3 - Vinohrady

prague--praga--ccxxixv-ccxxxr.jpg

Chcete se nejen dozvědět, ale též naplno prožít kouzlo Prahy? Toužíte rozumět, proč je toto město tak jiné, magické a inspirativní a doplnit další kameny poznání do mozaiky? Proč toto město tvořili a pracovali na něm nejúžasnější stavitelé, astronomové a mistři své doby?

Pak vyražte s námi po stopách zjevných i skrytých. Budeme odhalovat architektonická, astrologická, přírodní a další znamení, povídat si o jejich smyslu a významu a zasazovat je do celkového kontextu.

240.jpg

(Už tolik generací v Praze denně na každém kroku našlapuje po dávných tajemstvích, skvělých příbězích a téměř zapomenutých pokladech...)

***

Budeme si nejen hodně povídat, ale i prožívat, protože Praha je město žijící na mnoha rovinách vnímání a vědomý člověk kráčející v jejích ulicích se může dočkat mnoha zajímavých setkání, které ho můžou zcela zásadně inspirovat...

Celodenní akční seminář dává dostatečný prostor prozkoumat tajemství Prahy do větší hloubky. Dozvíte se nejen mnoho věcí o Praze, a to z různých náhledů, ale samozřejmě, že během dne uděláme též mnoho práce na sobě, jak už název "Praha alchymická" napovídá.

Odhalíme poslání Prahy i národů Země Koruny české.... Objevíme tajemství Malé Strany, Starého Města, Vyšehradu, stejně jako si povíme o významných osobnostech, které v Praze působily a mnoho dalších zajímavostí z naší historie, která se nás leckdy přímo dotýká i dnes.

Cena semináře: 900,- Kč (záloha 400,-Kč)

 Přihlášky prosím posílejte do 26. 10. 2016 na e-mail:   jan.zimmer@seznam.cz.

(do mailu připište též Vaše telefonní číslo)

Rezervace je závazná po přihlášení a zaplacení zálohy na účet:

2000294335/ 2010

(do zprávy pro příjemce uveďte svoje jméno)

Děkuji a těším se na Vás

Jan