Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tajemství a síla pohádek - Lubno

Tajemství a síla pohádek
aneb proč vyprávět dětem pohádky

24. 7. 2015, 10 – 18 hodin

TUTTO Lubno, Frýdlant nad Ostravicí

 

frog2.jpg

 

Mají pohádky smysl a vnitřní hodnotu? Působí i v této době na lidskou duši? Chcete se dozvědět jaká tajemství pohádky skrývají a jaký z nich můžete mít konkrétní užitek?

Interpretace a odhalování skutečného významu pohádkových obrazů, jejich uchopení prostřednictvím uměleckých aktivit a prožitku vlastní zkušenosti.

Pro rodiče, prarodiče, pracovníky v pomáhajících profesích a pro všechny, kteří chtějí porozumět dávným obrazům.

Cena: 590.- Kč (včetně výtvarného materiálu)
Počet míst je omezen, proto prosím posílejte REZERVACE DO 20. 7. 2015 na e-mail: jan.zimmer@seznam.cz.

Přihláška na seminář

Rezervace je závazná po odeslání přihlášky a zaplacení kurzovného.

Děkuji a těším se na Vás

Jan

 

Přečtěte si prosím pozorně postup pro přihlášení se na seminář – je třeba:
1.Stáhnout si přihlášku na akci, vyplnit ji a poslat na jan.zimmer@seznam.cz . Pokud by se vám náhodou nedařilo ji stáhnout, je možné si o ni mailem napsat na výše uvedenou adresu.


2.Po obdržení přihlášky Vám odpovím, zda jsou ještě volná místa; v případě že ano, bude pro závaznou rezervaci místa nutné zaplatit kurzovné.


3.Teprve zaplacením kurzovného dochází k rezervaci místa na semináři! Po zaplacení kurzovného Vám bude během 3 dnů zasláno potvrzení o zařazení na seminář. Je také možné místo nerezervovat, zavolat na mé telefonní číslo několik dnů začátkem akce a zjistit, zda ještě jsou volná místa. Nicméně vzhledem k tomu, že semináře jsou nejednou předem vyprodané, doporučuji zvážit možnost rezervace.


Prosím, posílejte kurzovné pouze pokud jste se ujistili že jsou volná místa! Ušetříte tak sobě i mně čas a peníze při posílání přebytečných plateb tam a zase zpátky.


Při odesílání nezapomeňte prosím uvést své jméno (v případě že posíláte z účtu vedeného na jiné jméno nebo pokud vkládáte hotovost v bance) - bez toho nebude možné platbu identifikovat.